Zondag Vrone 1

Zondag Vrone 1

 

Vrone Selectie 2017-2018

Vrone 1: 3e klasse
Vrone 2: 3e klasse

Wout Adams
Jaber Adem Saleh
Mark van Baar
Justin Brammer
Jurrian de Graaf
Rene Groenenboom
Andrew Hand
Omar Hassan
Ruben Haverkate
Tim Heiblom
Lex de Jong
Oliver de Jong
Thom de Jong
Wilco Keesom
Kevin Kieft
Dennis Konijn
Pim de Kort
Luck van der Laan
Martijn Leek
Daniel Leijen
Nick Leijen
Edwin Loos
Chris Meeuwisse
Rick de Moel
Daan de Moel
Kevin Oudejans
Max de Ruiter
Robert Schaafsberg
Ruud Thang Thong
Tijn van Veen
Robin van Velthuizen
Dylan Verkuil
Stan Wijnstekers
Luc Wijsma
Michel de Wit
David Zentjens

Hoofdtrainer: Wouter Blokdijk - blokdijkw@gmail.com - 0613361633
Teambegeleider Vrone 1: Ruud Loos - ruud.loos@lorijnenloos.nl - 0654745528
Trainer Vrone 2: Jos Verduin 
Teambegeleider Vrone 2: Jacco Bekker - j.bekker@quicknet.nl – 0614643825

Wedstrijdschema

Van dit team is geen wedstrijdschema bekend.

Meest recente uitslagen

Datum Wedstrijd Uitslag
17 dec 2017 VIOS-W 1 (zon) - Vrone 1 (zon)

Wedstrijdverslagen

Van dit team zijn geen wedstrijdverslagen bekend.

Competitie stand

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
1 Vrone 1 26 21 2 3 65 71 19 52 0
2 Saenden 1 26 17 4 5 55 62 30 32 0
3 Dynamo 1 26 17 3 6 54 65 36 29 0
4 Egmondia 1 26 13 6 7 45 47 31 16 0
5 Alcmaria Victrix 1 26 11 7 8 40 56 50 6 0
6 SVA 1 26 10 6 10 36 52 56 -4 0
7 Westzaan 1 26 9 6 11 33 42 41 1 0
8 Koedijk 1 26 8 8 10 32 49 47 2 0
9 V.V. Bergen 1 26 9 5 12 32 53 54 -1 0
10 Apollo 68 1 26 8 5 13 29 31 53 -22 0
11 KSV 1 26 7 7 12 28 45 49 -4 0
12 Sporting Krommenie 1 26 6 5 15 23 31 65 -34 0
13 WMC 1 26 4 6 16 18 35 67 -32 0
14 Adelbert St 1 26 4 6 16 18 28 69 -41 0

1e periode

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
1 Saenden 1 8 6 2 0 20 23 6 17 0
2 SVA 1 8 6 1 1 19 21 10 11 0
3 Vrone 1 8 6 1 1 19 20 9 11 0
4 Alcmaria Victrix 1 8 4 3 1 15 17 16 1 0
5 Dynamo 1 8 4 2 2 14 14 11 3 0
6 Apollo 68 1 8 3 3 2 12 15 12 3 0
7 Adelbert St 1 8 3 1 4 10 15 23 -8 0
8 Koedijk 1 8 2 3 3 9 15 15 0 0
9 Egmondia 1 8 2 3 3 9 13 14 -1 0
10 Sporting Krommenie 1 8 2 2 4 8 12 18 -6 0
11 V.V. Bergen 1 8 1 4 3 7 13 17 -4 0
12 Westzaan 1 8 1 2 5 5 11 15 -4 0
13 KSV 1 8 1 1 6 4 8 17 -9 0
14 WMC 1 8 1 0 7 3 6 20 -14 0

2e periode

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
1 Vrone 1 9 9 0 0 27 31 3 28 0
2 V.V. Bergen 1 9 6 0 3 18 23 13 10 0
3 Koedijk 1 9 5 2 2 17 23 12 11 0
4 Saenden 1 9 5 2 2 17 17 11 6 0
5 Westzaan 1 9 5 1 3 16 18 13 5 0
6 Dynamo 1 9 5 0 4 15 17 17 0 0
7 KSV 1 9 3 3 3 12 18 15 3 0
8 SVA 1 9 3 3 3 12 19 19 0 0
9 Egmondia 1 9 3 2 4 11 15 12 3 0
10 WMC 1 9 2 4 3 10 15 20 -5 0
11 Alcmaria Victrix 1 9 3 0 6 9 16 20 -4 0
12 Apollo 68 1 9 1 2 6 5 6 22 -16 0
13 Sporting Krommenie 1 9 1 2 6 5 7 30 -23 0
14 Adelbert St 1 9 0 3 6 3 8 26 -18 0

3e periode

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
1 Dynamo 1 9 8 1 0 25 34 8 26 0
2 Egmondia 1 9 8 1 0 25 19 5 14 0
3 Vrone 1 9 6 1 2 19 20 7 13 0
4 Saenden 1 9 6 0 3 18 22 13 9 0
5 Alcmaria Victrix 1 9 4 4 1 16 23 14 9 0
6 KSV 1 9 3 3 3 12 19 17 2 0
7 Westzaan 1 9 3 3 3 12 13 13 0 0
8 Apollo 68 1 9 4 0 5 12 10 19 -9 0
9 Sporting Krommenie 1 9 3 1 5 10 12 17 -5 0
10 V.V. Bergen 1 9 2 1 6 7 17 24 -7 0
11 Koedijk 1 9 1 3 5 6 11 20 -9 0
12 WMC 1 9 1 2 6 5 14 27 -13 0
13 SVA 1 9 1 2 6 5 12 27 -15 0
14 Adelbert St 1 9 1 2 6 5 5 20 -15 0

Beker stand

# Team G W GL V P DPV DPT S PM
1 Vrone 1 2 2 0 0 6 2 5 0
2 SVW 27 1 3 2 0 1 6 4 12 0
3 Dirkshorn 1 3 1 0 2 3 13 -5 0
4 Victoria O 1 2 0 0 2 0 14 -12 0