Bellen voor afgelastingen

De volgende telefoonnummers uitsluitend door scheidsrechters en bestuur/begeleiders van bezoekende clubs te bellen op genoemde dagen!

ALLEEN op zaterdag: 06 11 72 62 12
ALLEEN op zondag: 072 564 2522

Belangrijk: ga niet allemaal bellen naar deze telefoonnummers. Kijk bij Afgelastingen of bel de begeleider van je elftal. Bij Vrone zijn we druk met bellen van en naar andere voetbalverenigingen en scheidsrechters. De telefoon moet hiervoor optimaal gebruikt kunnen worden!

Correspondentieadres SV Vrone

Magnolialaan 67
1834 KB Sint Pancras

Telefoonnummers en e-mailadressen SV Vrone

Zie onderstaande lijst voor alle e-mailadressen en telefoonnummers. Voor algemene zaken kunt u mailen naar info@vrone.nl

FunctieNaamE-mailadresTelefoonnummer
AlgemeenVrone-kantine 072-5642522;
    
Consul zaterdagDennis Roos/Jelle v. Hamersveld
consul@vrone.nl
06-47428800(Dennis)
06-11726212(Jelle)
Consul zondagMark den Hollander consul@vrone.nl06-47684600
    
VoorzitterTijs Roeland 06-82122409
SecretarisKarin Oudejanssecretarisveld@vrone.nl06-22573026
PenningmeesterJeroen v.Velzenpenningmeesterveld@vrone.nl06-51602454
Technische ZakenArjan van Staalduinentz@vrone.nl06-18539539
Technische ZakenHans Oudejans 06-18783614
Technisch Coordinator BovenbouwRonald Peperkampr.peperkamp9@upcmail.nl06-46163678
Technisch Coordinator OnderbouwJohn Tonfamton@quicknet.nl06-11865378
Coördinator O13-O19Hans Oudejans 06-18783614
Coördinator O8-O12Ronald van de Mijlvrone.d.coordinator@outlook.com06-11788348
Coördinator O8-O12Arjan van Staalduinena.staalduinen2@upcmail.nl06-18539539
Coörd. MeidenvoetbalKristel de Graafmeidenvoetbal@vrone.nl06-30943153
Coörd. Kabouters-JO7Marijke Stroosnierkabouters@vrone.nl
JO7@vrone.nl
06-49134260
KeeperscoördinatorTijs Roelandtijsr@hotmail.com06-82122409
    
Wedstrijdsecretaris zondagMaarten Dekkerdekkermc@hotmail.com06-12899964
Wedstrijdsecretaris zaterdagJelle v. Hamersveldjellevanhamersveld@hotmail.com06-11726212
ScheidsrechterscoördinatorJelle v. Hamersveldvronescheidsrechters@gmail.com06-11726212
Scheidsrechters O13-O19vacant  
Scheidsrechters O8-O12Julian v.d. Woudevronescheidsrechters@gmail.com06-48679498
Scheidsrechters O8-O12Bram Piersma/Wes Pijnacker 06-31387332 (Bram)
Ledenadministratie jeugdDennis Roosvrone.jeugdledenadm@gmail.com06-47428800
Ledenadministratie seniorenLoes Quantna.quant@telfort.nl06-53139229
Coördinator vrijwilligersvacant  
RoosterindelingenBen Stadegaardbenstadegaard@gmail.com06-19330873
SponsorcoördinatorRobert Ligthartsponsorcommissie@vrone.nl06-83241688
    
WebsiteRobert Ligthartwebmaster@vrone.nl06-83241688
MaterialenRuud Groenenboomgroenenboom55@zonnet.nl06-17942897
MaterialenIetze Oostingaietze.oostinga@gmail.com06-46215205
    
ToernooicommissieRuben Mathot 06-21107301