Bellen voor afgelastingen

De volgende telefoonnummers uitsluitend door scheidsrechters en bestuur/begeleiders van bezoekende clubs te bellen op genoemde dagen!

ALLEEN op zaterdag: 06 11 72 62 12
ALLEEN op zondag: 072 564 2522

Belangrijk: ga niet allemaal bellen naar deze telefoonnummers. Kijk bij Afgelastingen of bel de begeleider van je elftal. Bij Vrone zijn we druk met bellen van en naar andere voetbalverenigingen en scheidsrechters. De telefoon moet hiervoor optimaal gebruikt kunnen worden!

Correspondentieadres SV Vrone

Magnolialaan 67
1834 KB Sint Pancras

Telefoonnummers en e-mailadressen SV Vrone

Zie onderstaande lijst voor alle e-mailadressen en telefoonnummers. Voor algemene zaken kunt u mailen naar info@vrone.nl

FunctieNaamE-mailadresTelefoonnummer
AlgemeenVrone-kantinekantine@vrone.nl072-5642522;
    
Consul zaterdagDennis Roos/Jelle v. Hamersveld
consul@vrone.nl
06-47428800(Dennis)
06-11726212(Jelle)
Consul zondagMark den Hollanderconsul@vrone.nl06-47684600
    
VoorzitterTijs Roeland voorzitterveld@vrone.nl06-82122409
SecretarisKarin Oudejanssecretarisveld@vrone.nl06-22573026
PenningmeesterJeroen v.Velzenpenningmeesterveld@vrone.nl06-51602454
Technische ZakenArjan van Staalduinentz@vrone.nl06-18539539
Technische ZakenHans Oudejanstz@vrone.nl 06-18783614
Technisch Coordinator BovenbouwRonald van der Mijlbovenbouw@vrone.nl 06-11788348
Technisch Coordinator OnderbouwJohn Tontz@vrone.nl 06-11865378
Coörd. MeidenvoetbalKristel de Graafmeidenvoetbal@vrone.nl06-30943153
Coörd. Kabouters-JO7Marijke Stroosnierkabouters@vrone.nl
JO7@vrone.nl
06-49134260
KeeperscoördinatorTijs Roelandkeepers@vrone.nl06-82122409
    
Wedstrijdsecretaris zondagMaarten Dekkerwedstrijdsecretariszondag@vrone.nl06-12899964
Wedstrijdsecretaris zaterdagJelle v. Hamersveldwedstrijdsecretariszaterdag@vrone.nl06-11726212
ScheidsrechterscoördinatorJelle v. Hamersveldscheidsrechters@vrone.nl06-11726212
Scheidsrechters O13-O19vacant  scheidsrechters@vrone.nl  
Scheidsrechters O8-O12Julian v.d. Woude scheidsrechters@vrone.nl 06-48679498
Scheidsrechters O8-O12Bram Piersma/Wes Pijnacker  scheidsrechters@vrone.nl 06-31387332 (Bram)
Ledenadministratie jeugdDennis Roosvrone.jeugdledenadm@gmail.com06-47428800
Ledenadministratie seniorenLoes Quantledenadministratie@vrone.nl06-53139229
Coördinator vrijwilligersvacantvrijwilligersveld@vrone.nl 
RoosterindelingenRuben Mathotkantine@vrone.nl 06-21107301
SponsorcoördinatorRobert Ligthartsponsorcommissie@vrone.nl06-83241688
    
WebsiteRobert Ligthartwebmaster@vrone.nl06-83241688
MaterialenRuud Groenenboommaterialen@vrone.nl06-17942897
MaterialenIetze Oostinga materialen@vrone.nl 06-46215205
    
ToernooicommissieRuben Mathot toernooicommissie@vrone.nl06-21107301