Bellen voor afgelastingen

De volgende telefoonnummers uitsluitend door scheidsrechters en bestuur/begeleiders van bezoekende clubs te bellen op genoemde dagen!

ALLEEN op zaterdag: 06 11 72 62 12
ALLEEN op zondag: 072 564 2522

Belangrijk: ga niet allemaal bellen naar deze telefoonnummers. Kijk bij Afgelastingen of bel de begeleider van je elftal. Bij Vrone zijn we druk met bellen van en naar andere voetbalverenigingen en scheidsrechters. De telefoon moet hiervoor optimaal gebruikt kunnen worden!

Correspondentieadres SV Vrone

Magnolialaan 67
1834 KB Sint Pancras

Telefoonnummers en e-mailadressen SV Vrone

Zie onderstaande lijst voor alle e-mailadressen en telefoonnummers. Voor algemene zaken kunt u mailen naar info@vrone.nl

Functie Naam E-mailadres Telefoonnummer
Algemeen Vrone-kantine 072-5642522;
Consul zaterdag Dennis Roos/Jelle v. Hamersveld 06-47428800(Dennis)
06-11726212(Jelle)
Consul zondag Mark den Hollander 06-47684600
Voorzitter Tijs Roeland 06-82122409
Secretaris Karin Oudejans secretarisveld@vrone.nl 06-22573026
Penningmeester Jeroen v.Velzen jvelzen@kdbv.nl 06-51602454
Technische Zaken Arjan van Staalduinen a.staalduinen2@upcmail.nl 06-18539539
Technische Zaken Hans Oudejans 06-18783614
Technisch Coordinator Bovenbouw Ronald Peperkamp r.peperkamp9@upcmail.nl 06-46163678
Technisch Coordinator Onderbouw John Ton famton@quicknet.nl 06-11865378
Coördinator O13-O19 Erna Zwaan zwaanroeland@planet.nl 072-5727620
Coördinator O13-O19 Hans Oudejans 06-18783614
Coördinator O8-O12 Ronald van de Mijl vrone.d.coordinator@outlook.com 06-11788348
Coördinator O8-O12 Arjan van Staalduinen a.staalduinen2@upcmail.nl 06-18539539
Coörd. Kabouters-F-League Ilse Kaastra kaastra27@gmail.com 06-41678205
Coordinator meidenvoetbal Dennis Roos meidenvoetbal@vrone.nl 06-47428800
Coordinator meidenvoetbal Jolina Schotten meidenvoetbal@vrone.nl 06-10442394
Coordinator meidenvoetbal Kristel de Graaf meidenvoetbal@vrone.nl 06-30943153
Coordinator meidenvoetbal Ton Meijer meidenvoetbal@vrone.nl 06-38920048
Keeperscoördinator Tijs Roeland tijsr@hotmail.com 06-82122409
Wedstrijdsecretaris zondag Maarten Dekker dekkermc@hotmail.com 06-12899964
Wedstrijdsecretaris zaterdag Jelle v. Hamersveld jellevanhamersveld@hotmail.com 06-11726212
Scheidsrechterscoördinator Jelle v. Hamersveld vronescheidsrechters@gmail.com 06-11726212
Scheidsrechters O13-O19 vacant
Scheidsrechters O8-O12 Julian v.d. Woude vronescheidsrechters@gmail.com 06-48679498
Scheidsrechters O8-O12 Bram Piersma/Wes Pijnacker 06-31387332 (Bram)
Ledenadministratie jeugd Dennis Roos vrone.jeugdledenadm@gmail.com 06-47428800
Ledenadministratie senioren Loes Quant na.quant@telfort.nl 06-53139229
Coördinator vrijwilligers vacant
Roosterindelingen Ben Stadegaard benstadegaard@gmail.com 06-19330873
Sponsorcoördinator Robert Ligthart sponsorcommissie@vrone.nl 06-83241688
Website Robert Ligthart webmaster@vrone.nl 06-83241688
Materialen Ruud Groenenboom groenenboom55@zonnet.nl 06-17942897
Materialen Ietze Oostinga ietze.oostinga@gmail.com 06-46215205
Toernooicommissie Pauline Franzen toernooivrone@gmail.com
Toernooicommissie Simone Daphorn 06-48420386
Toernooicommissie Ruben Mathot 06-21107301