Bellen voor afgelastingen

De volgende telefoonnummers uitsluitend door scheidsrechters en bestuur/begeleiders van bezoekende clubs te bellen op genoemde dagen!

ALLEEN op zaterdag: 06 11 72 62 12
ALLEEN op zondag: 06-47684600

Belangrijk: ga niet allemaal bellen naar deze telefoonnummers. Kijk bij Afgelastingen of bel de begeleider van je elftal. Bij Vrone zijn we druk met bellen van en naar andere voetbalverenigingen en scheidsrechters. De telefoon moet hiervoor optimaal gebruikt kunnen worden!

Correspondentieadres SV Vrone

Boeterslaan 1b
1834 GP Sint Pancras

Telefoonnummers en e-mailadressen SV Vrone

Zie onderstaande lijst voor alle e-mailadressen en telefoonnummers. Voor algemene zaken kunt u mailen naar info@vrone.nl

Functie Naam E-mailadres Telefoonnummer
Algemeen Vrone-kantine kantine@vrone.nl 072-5642522;
       
Consul zaterdag Jelle v. Hamersveld consul@vrone.nl 06-11726212
Consul zondag Mark den Hollander consul@vrone.nl 06-47684600
       
Voorzitter Tijs Roeland  voorzitterveld@vrone.nl 06-82122409
Secretaris Karin Oudejans secretarisveld@vrone.nl 06-22573026
Penningmeester Jeroen v.Velzen penningmeesterveld@vrone.nl 06-51602454
Technische Zaken Kristel de Graaf tz@vrone.nl 06-18539539
Technisch Coördinator Bovenbouw Ronald van der Mijl bovenbouw@vrone.nl 06-11788348
Technisch Coördinator Middenbouw Gabriël Blog tz@vrone.nl
06-81373277
Technisch Coördinator Onderbouw John Ton tz@vrone.nl 06-11865378
Coörd. Meidenvoetbal Mendaly de Kok meidenvoetbal@vrone.nl 06-21236062
Coörd. Kabouters-JO7 Marijke Stroosnier m.stroosnier@quicknet.nl 06-49134260
Keeperscoördinator Tijs Roeland keepers@vrone.nl 06-82122409
       
Wedstrijdsecretaris zondag Maarten Dekker wedstrijdsecretariszondag@vrone.nl 06-12899964
Wedstrijdsecretaris zaterdag Jelle v. Hamersveld wedstrijdsecretariszaterdag@vrone.nl 06-11726212
Scheidsrechterscoördinator Jelle v. Hamersveld scheidsrechters@vrone.nl 06-11726212
Scheidsrechters O13-O19 vacant scheidsrechters@vrone.nl  
Scheidsrechters O8-O12 Julian v.d. Woude scheidsrechters@vrone.nl 06-48679498
Scheidsrechters O8-O12 Ronald van der Mijl scheidsrechters@vrone.nl 06-11788348
Ledenadministratie jeugd Dennis Roos vrone.jeugdledenadm@gmail.com 06-47428800
Ledenadministratie senioren Loes Quant ledenadministratie@vrone.nl 06-53139229
Coördinator vrijwilligers Ruben Mathot vrijwilligersveld@vrone.nl 06-21107301
Sponsorcoördinator   sponsorcommissie@vrone.nl  
Website   webmaster@vrone.nl  
Social Media Leon Vogelaar leonvogelaar@hotmail.com 06-30992896
       
Materialen Ruud Groenenboom materialen@vrone.nl 06-17942897
Materialen Ietze Oostinga materialen@vrone.nl 06-46215205
Toernooicommissie vacant    
Activiteitencommissie Karin Oudejans
(aanspreekpunt)
karinoudejans65@gmail.com 06-22573026