Het voorjaar komt er aan, toernooientijd in zicht!!

Bericht aan begeleiders,

Lang verwacht, maar eindelijk kunnen we hierbij het toernooioverzicht voor de jeugdteams van Vrone met jullie delen.

Gezien de planning van de KNVB was het een flinke puzzel, aangezien de teams t/m O12 de laatste competitiewedstrijden pas op zaterdag 6 juni spelen. Ik heb getracht om voor de teams 2 toernooien te regelen en dit is voor bijna alle teams gelukt. Mocht je meer toernooien willen spelen kan je altijd zelf extra toernooien regelen buiten de bestaande toernooien en geplande competitiewedstrijden om.

Graag ontvang ik dan even een mailtje ter bevestiging via toernooivrone@gmail.com. Voor een aantal teams zijn er toernooien gepland in het Hemelvaartsweekend of Pinksterweekend. Bewust heb ik per leeftijdscategorie maximaal 2 teams ingepland in die weekenden omdat uit ervaring leert dat veel mensen dan een weekendje weg zijn. Wanneer je tijdig inventariseert wie er wel en niet zijn kan je aan de andere teams vragen of ze spelers kunnen lenen.
Mochten er naar aanleiding van dit toernooioverzicht nog vragen zijn kan er een e-mail gestuurd naar toernooivrone@gmail.com.

Groet, Jelle van Hamersveld

De volgende toernooien staan gepland voor de jeugd voor het voorjaar 2020.

Alvast veel sportplezier gewenst!

Junioren
Team Dag Datum Club Plaats
JO19-1 vrijdag 22 mei 2020 RCZ Zaandam
JO19-1 zaterdag 30/31 mei & 1 juni VV Brederodes Vianen
JO17-1 zaterdag 30/31 mei & 1 juni VV Brederodes Vianen
JO17-1 zaterdag 6 juni 2020 V.V. de Wherevogels Purmerend
JO16-1 zondag 6 juni 2020 V.V. de Wherevogels Purmerend
JO15-1 zaterdag 30/31 mei & 1 juni VV Brederodes Vianen
JO15-1 zondag 7 juni 2020 FC Castricum Castricum
JO15-1 zaterdag 13 juni 2020 Jong Holland Alkmaar
JO15-1 zondag 14 juni 2020 Reiger Boys Heerhugowaard
JO15-2 zondag 7 juni 2020 FC Castricum Castricum
JO15-2 zaterdag 13 juni 2020 Jong Holland Alkmaar
MO15-1 zondag 14 juni 2020 Vitesse22 Castricum
JO14-1 zaterdag 30/31 mei & 1 juni VV Brederodes Vianen
JO14-1 zaterdag 13 juni 2020 rkav Volendam Volendam
JO14-1 zaterdag 20 juni 2020 Jong Holland Alkmaar
JO14-2 zondag 7 juni 2020 FC Castricum Castricum
JO14-3 zaterdag 13 juni 2020 rkav Volendam Volendam
JO14-3 zaterdag 20 juni 2020 Jong Holland Alkmaar
O13 – O12
Team Dag Datum Club Plaats
JO13-1 zaterdag 30/31 mei en 1 juni VV Brederodes Vianen
JO13-1 zaterdag 13 juni 2020 DTS Oudkarspel
JO13-1 zaterdag 20 juni 2020 rkav Volendam Volendam
JO13-2 zaterdag 6 juni 2020 Zaanlandia Zaandam
MO13-1/2 zaterdag 23 mei 2020 RCZ Zaandam
MO13-1/2 zondag 31 mei 2020 Alliance 22 Haarlem
MO13-1/2 zaterdag 13 juni 2020 Jong Holland Alkmaar
MO13-1/2 zaterdag 27 juni 2020 Reiger Boys Heerhugowaard
JO12-1 zaterdag 13 juni 2020 Vitesse22 Castricum
JO12-1 zaterdag 20 juni 2020 Jong Holland Alkmaar
JO12-2 zaterdag 13 juni 2020 Sporting Krommenie Krommenie
JO12-2 zaterdag 20 juni 2020 Jong Holland Alkmaar
JO12-3 zaterdag 13 juni 2020 rkav Volendam Volendam
JO12-3 zaterdag 20 juni Jong Holland Alkmaar
O11 – O10
Team Dag Datum Club Plaats
JO11-1 zaterdag 13 juni 2020 Reiger Boys Heerhugowaard
JO11-1 zaterdag 20 juni 2020 Jong Holland Alkmaar
JO11-2 zaterdag 30 mei 2020 St George Spierdijk
JO11-2 zaterdag 13 juni 2020 rkav Volendam Volendam
JO11-3 zaterdag 13 juni 2020 Sporting Krommenie Krommenie
JO11-4 donderdag 21 mei 2020 VV Nieuwe Niedorp Nieuwe Niedorp
JO11-4 zaterdag 13 juni 2020 rkav Volendam Volendam
MO11-1 zondag 14 juni 2020 rkav Volendam Volendam
MO11-1 zaterdag 20 juni 2020 Jong Holland Alkmaar
JO10-1 zaterdag 13 juni 2020 Sporting Krommenie Krommenie
JO10-1 zaterdag 20 juni 2020 rkav Volendam Volendam
JO10-2 donderdag 21 mei 2020 VV Nieuwe Niedorp Nieuwe Niedorp
JO10-2 zaterdag 13 juni 2020 rkav Volendam Volendam
JO10-3 zaterdag 13 juni 2020 Sporting Krommenie Krommenie
JO10-3 zaterdag 20 juni 2020 Jong Holland Alkmaar
JO10-4 zaterdag 30 mei 2020 Egmondia Egmond-Binnen
JO10-4 zaterdag 13 juni 2020 DTS Oudkarspel
JO10-5 zaterdag 13 juni 2020 rkav Volendam Volendam
JO10-5 zaterdag 20 juni 2020 Jong Holland Alkmaar
O9 – O8
Team Dag Datum Club Plaats
JO9-1 zaterdag 13 juni 2020 DTS Oudkarspel
JO9-1 zaterdag 20 juni 2020 rkav Volendam Volendam
JO9-2 zaterdag 30 mei 2020 St George Spierdijk
JO9-2 zaterdag 13 juni 2020 Sporting Krommenie Krommenie
JO9-3 donderdag 21 mei 2020 VV Nieuwe Niedorp Nieuwe Niedorp
JO9-3 zaterdag 13 juni 2020 DTS Oudkarspel
JO9-4M zaterdag 30 mei 2020 Egmondia Egmond-Binnen
JO9-4M zaterdag 13 juni 2020 Jong Holland Alkmaar
JO8-1 zaterdag 13 juni 2020 Sporting Krommenie Krommenie
JO8-1 zaterdag 20 juni 2020 rkav Volendam Volendam
JO8-2 donderdag 21 mei 2020 VV Nieuwe Niedorp Nieuwe Niedorp
JO8-2 zaterdag 13 juni 2020 DTS Oudkarspel
JO8-3 zaterdag 30 mei 2020 St George Spierdijk
JO8-3 zaterdag 13 juni 2020 Sporting Krommenie Krommenie
JO8-4 zaterdag 30 mei 2020 Egmondia Egmond-Binnen
JO8-4 zaterdag 13 juni 2020 Sporting Krommenie Krommenie
O7 – Kabouters
Team Dag Datum Club Plaats
Onder 7
(1 team)
zondag 7 juni 2020 Zaanlandia Zaandam
Onder 7
(2 teams)
zaterdag 13 juni 2020 Vitesse22 Castricum
Kabouters
(3 teams)
zondag 17 mei 2020 Reiger Boys Heerhugowaard
Kabouters
(3 teams)
zaterdag 13 juni 2020 De Wherevogels Purmerend