Het voorjaar komt er aan, toernooientijd in zicht!!

De volgende toernooien staan gepland voor de jeugd voor het voorjaar 2019.

Alvast veel sportplezier gewenst!

 

Junioren
Team Dag Datum Club Plaats
JO19-1 zaterdag 7/8/9 juni 2019 VV Brederodes Vianen
JO17-1 zaterdag 7/8/9 juni 2019 VV Brederodes Vianen
JO17-1 vrijdag 14 juni 2019 V.V.V. Westzaan Westzaan
JO17-2 zondag 2 juni 2019 V.V. de Wherevogels Purmerend
JO17-2 zondag 16 juni 2019 DTS Oudkarspel
JO16-1 zondag 2 juni 2019 V.V. de Wherevogels Purmerend
JO16-1 zondag 16 juni 2019 Vitesse22 Castricum
JO15-1 zaterdag 1 juni 2019 V.V. de Wherevogels Purmerend
JO15-1 zaterdag 7/8/9 juni 2019 VV Brederodes Vianen
JO15-1 zaterdag 15 juni 2019 DTS Oudkarspel
JO15-2 maandag 22 april 2019 sva Assendelft Assendelft
JO15-2 zaterdag 15 juni 2019 Jong Holland Alkmaar
JO14-1 zaterdag 7/8/9 juni 2019 VV Brederodes Vianen
JO14-1 zaterdag 15 juni 2019 Vitesse22 Castricum
JO14-2 zondag 2 juni 2019 RCZ Zaandam
JO14-2 zaterdag 15 juni 2019 V.V.V. Westzaan Westzaan
O12 – O13
Team Dag Datum Club Plaats
JO13-1 zondag 19 mei 2019 FC Castricum Castricum
JO13-1 zondag 2 juni 2019 LSVV Langedijk
JO13-1 zaterdag 7/8/9 juni 2019 VV Brederodes Vianen
JO13-1 zaterdag 15 juni 2019 Vitesse22 Castricum
JO13-1 zaterdag 22 juni 2019 Jong Holland Alkmaar
JO13-2 zaterdag 1 juni 2019 V.V. de Wherevogels Purmerend
JO13-2 zaterdag 15 juni 2019 DTS Oudkarspel
JO13-3 zondag 2 juni 2019 LSVV Langedijk
JO13-3 zaterdag 22 juni 2019 Jong Holland Alkmaar
MO13-1 zondag 2 juni 2019 LSVV Langedijk
MO13-1 donderdag 30 mei 2019 SVW Heerhugowaard
JO12-1 zondag 19 mei 2019 FC Castricum Castricum
JO12-1 zondag 2 juni 2019 RCZ Zaandam
JO12-2 zondag 16 juni 2019 Zvv Zaanlandia Zaandam
JO12-2 zaterdag 22 juni 2019 Jong Holland Alkmaar
JO12-3 zaterdag 20 april 2019 sva Assendelft Assendelft
JO12-3 zondag 2 juni 2019 LSVV Langedijk
O10 – O11
Team Dag Datum Club Plaats
JO11-1 zaterdag 20 april 2019 sva Assendelft Assendelft
JO11-1 zaterdag 15 juni 2019 V.V. de Wherevogels Purmerend
JO11-2 zaterdag 15 juni 2019 DTS Oudkarspel
JO11-2 zaterdag 22 juni 2019 SSV Stompetoren Stompetoren
JO11-3 zondag 2 juni 2019 LSVV Langedijk
JO11-3 zaterdag 15 juni 2019 Jong Holland Alkmaar
JO11-4 zondag 2 juni 2019 LSVV Langedijk
JO11-4 zaterdag 15 juni 2019 DTS Oudkarspel
MO11-1 zondag 21 april 2019 sva Assendelft Assendelft
MO11-1 zaterdag 15 juni 2019 Jong Holland Alkmaar
MO11-1 donderdag 30 mei 2019 SVW Heerhugowaard
JO10-1 zaterdag 8 juni 2019 VV ZOB Zuid-oost Beemster
JO10-1 zaterdag 15 juni 2019 RKAV Volendam Volendam
JO10-1 zaterdag 22 juni 2019 SV Nieuw Utrecht Utrecht
JO10-1 donderdag 30 mei 2019 SVW Heerhugowaard
JO10-2 zondag 19 mei 2019 FC Castricum Castricum
JO10-2 zaterdag 15 juni 2019 Zvv Zaanlandia Zaandam
JO10-3 zaterdag 1 juni 2019 LSVV Langedijk
JO10-3 zaterdag 22 juni 2019 Jong Holland Alkmaar
JO10-4 zondag 20 januari 2019 AFC34 Alkmaar
JO10-4 zondag 16 juni 2019 Vitesse22 Castricum
JO10-4 zaterdag 22 juni 2019 Jong Holland Alkmaar
JO10-5 zaterdag 1 juni 2019 LSVV Langedijk
JO10-5 zaterdag 15 juni 2019 Zvv Zaanlandia Zaandam
Kabouters, O8 en O9
Team Dag Datum Club Plaats
JO9-1 zaterdag 1 juni 2019 LSVV Langedijk
JO9-1 zaterdag 15 juni 2019 Jong Holland Alkmaar
JO9-2 zaterdag 20 april 2019 sva Assendelft Assendelft
JO9-3 zaterdag 15 juni 2019 Jong Holland Alkmaar
JO9-3 zaterdag 22 juni 2019 SSV Stompetoren Stompetoren
JO9-4 zaterdag 1 juni 2019 LSVV Langedijk
JO9-4 zaterdag 22 juni 2019 SSV Stompetoren Stompetoren
JO9-5M zondag 16 juni 2019 DTS Oudkarspel
JO9-6M zondag 16 juni 2019 Vitesse22 Castricum
JO8-1 zaterdag 1 juni 2019 LSVV Langedijk
JO8-1 zaterdag 15 juni 2019 Jong Holland Alkmaar
JO8-2 zaterdag 1 juni 2019 LSVV Langedijk
JO8-2 zaterdag 15 juni 2019 V.V. de Wherevogels Purmerend
JO8-3 zaterdag 1 juni 2019 RCZ Zaandam
JO8-3 zaterdag 15 juni 2019 Jong Holland Alkmaar
Kabouters    (3 teams) zaterdag 15 juni 2019 HSV Sport 1889 Zwaag