Hoezo een kampioensfeest in Eindhoven? Om de echte voetbalhelden van dit moment te kunnen zien moest je toch echt in Sint Pancras zijn dit weekend! De jongens van O13-1 werden op eigen veld kampioen door Wieringermeer met 3-1 te verslaan. De voorsprong op de nummer twee (LSVV) is hiermee groot genoeg waardoor er al een feestje kon worden gevierd!
Vriendenteam
We kunnen wel zeggen dat alle jongens bij elkaar inmiddels een echt vriendenteam is geworden. En als we zeggen “de jongens bij elkaar” bedoelen we natuurlijk ook de coaches en trainers. Al vanaf de vroege jeugd speelt een groot deel met elkaar samen en kennen ze elkaar door en door. De begeleiding van de coaches en trainers is elk jaar piekfijn in orde en wordt steeds professioneler. Een geweldige combinatie om het team steeds beter te laten voetballen. Bij ons dan ook geen “gouden schoen voor de beste speler”, maar “een pot met goud voor het hele team”. We hebben geen Messi of Ronaldo die alles opeisen maar een geweldig collectief en dat heeft dit team kampioen gemaakt!
Spannende strijd
Op voorhand beloofde het een spannende strijd te worden met goede tegenstanders als LSVV, Kleine Sluis en Schagen. Des te knapper is het dat er maar 1x gelijk is gespeeld en al 8x is gewonnen. Ook hebben we maar 9 doelpunten tegen gekregen en een positief doelsaldo van +27! Wat een geweldige cijfers!
Feestje
Na het laatste fluitsignaal was het natuurlijk meteen feest op het A-veld. De schaal ging niet alleen naar Eindhoven maar ook naar onze jongens! Alle moeders, vaders, opa’s en oma’s waren geweldige trots en konden glimlachend toezien hoe de schaal omhoog werd gehouden. Het feestje ging nog even door in de kantine waar het hele team een patatje en wat te drinken kreeg van SV Vrone.
“Houd dit team goed in de gaten de komende jaren mensen! De honger is nog niet gestild en er wordt keihard door getraind voor het volgende succes!”